Loading...
Loading...

Пироги із фасолею з розовóї муки

     Пироги (вареники) – національна українська страва, яку люблять абсолютно усі! Одразу виникають теплі асоціації зі святковою різдвяною вечерею в бабусі, чиїм пирогам немає рівних. Цей рецепт передала своїй родині бабуся Чеховська Ангелина Йосипівна (1920 р. н.). Такі пироги варили, коли був брак хліба, а фасоля була у кожного на стриху (на горищі), страва дуже смачна, а головне, що вона ситна. Пироги (вареники) із розовóї муки (або обойної чи разовóї - з питльованого цільнозернового борошна) відрізняються унікальним поєднанням користі та вийняткового смаку. Ви отримаєте високу поживну цінність та велику кількість білку. 
     Пропонуємо трішки незвичний рецепт всіма улюбленої страви. Смакуйте на здоров’я з користю!

     Інгредієнти:
     Для тіста:
     Розова́ мука – 400 г
     сіль – 10 г
     олія – 20 г
     окріп – 200 мл
     Для начинки:
     цибуля – 1 шт.
     фасоля.– 400г.
     олія – 30г.
     Приготування:
     Змішуємо у великій мисці муку, сіль, олію та окріп. Місимо тісто. Загортаємо його в харчову плівку та залишаємо в холодильнику на 30 хвилин. Переходимо до приготування начинки. Нарізаємо цибулю, обсмажуємо на сковорідці. Фасолю замочуємо на 10 годин, варимо до готовності, товчемо в пюре, додаємо обсмажену цибулю, солимо, перчимо та усе ретельно перемішуємо. 
     Розкачуємо тісто та видавлюємо стаканом форми, або як готували наші бабусі, щипаємо тісто, формуємо кульки. В руках підготовляємо тісто на пиріг. Сформоване тісто, як у нас кажуть «пеленичку» начиняємо начинкою та ліпимо пиріг. Далі закидаємо пироги в окріп та очікуємо, поки вони спливуть. Вибираємо друшляком та промиваємо. Подаємо страву зі смаженою цибулькою, якщо пісні то на олії, або з шкварками. І насолоджуємось неймовірно запашними, домашніми пирогами! 

 

1 / 11
2 / 11
3 / 11
4 / 11
5 / 11
6 / 11
7 / 11
8 / 11
9 / 11
10 / 11
11 / 11

Карусель зображень

мітки



Додаткова інформація: Івано-Франківська обл., Рожнятівська територіальна громада, період від 0 р. до 2024 р. Авторське право: Інформацію подала Галина Курташ
статтю опублікував: Адміністратор дата публікації: 26 грудня 2024 р. останні зміни: 26 грудня 2024 р.